Portale i serwisy tematyczne

Twój biznes w Internecie

Twój biznes w internecie

 To proste – planując biznes w internecie lub rozszerzając aktualną działalność o ten obszar, każdy staje przed koniecznością przekształcenia własnej wizji w działający system informatyczny. Jako firma, która tworzeniem portali i serwisów tematycznych zajmuje się praktycznie od początku działalności, jesteśmy w stanie pomóc na każdym etapie tego procesu. Począwszy od konsultacji w zakresie samej wizji rozwiązania, poprzez jego mapowanie na konkretne funkcjonalności i procesy oraz przygotowanie projektu graficznej a skończywszy na implementacji, wykonaniu testów oraz opiece nad uruchomionym rozwiązaniem. Pojęci takie jak widok, model, kontroler czy też  użytkownicy, grupy użytkowników, zespoły, procesy czy zdalnie są dla nas pojęciami którymi posługujemy się na co dzień.

Do tej pory wykonaliśmy rozwiązania wpierające naszych klientów między innymi w takich obszarach jak zarządzanie ofertą (katalogi produktów i usług), systemy rezerwacji terminów, zarządzenia szkoleniami czy też zarządzanie ofertami pracy. W ostatnim roku zakres naszych doświadczeń powiększył się o realizację projektów w obszarze zarządzania zamówieniami oraz przepływem pracy, informacji i obiegu dokumentów.

Projekty realizujemy w oparciu o sprawdzone technologie z uwzględnieniem aktualnie obowiązujących standardów informatycznych. Dzięki temu dostarczone rozwiązania są w pełni funkcjonalne i rozwijalne – zarówno przez nas jak i przez samych klientów.

Platforma eduSKY

sprawdź możliwości

 

planujesz projekt informatyczny

sprawdź, co możemy wspólnie zrealizować

biuro@exentis.pl

zostaw nam wiadomość

Exentis Sp. z o.o.

ul. Olszewskiego 6, 25-663 Kielce

Kielecki Park Technologiczny, biurowiec SKYE INC, lok. 1.06

+ 48 792 152 242

porozmawiaj z nami

zobacz jak dojechać do nas