Dedykowane rozwiązania na zamówienie

Twoja wizja – nasza praca – wspólny sukces!

Nasz zespół to połączenie osób stawiających kroki w IT na początku lat 90 oraz osób które urodziły się jak procesor Intel Pentium wchodził na rynek :) Dlatego stwierdzenie „Mieszanka wieloletniego doświadczenia i młodzieńczego entuzjazmu pozwala nam tworzyć nieszablonowe rozwiązania informatyczne” doskonale oddaje charakter tego co robimy dla naszych klientów.

Ta starsza część zespołu to osoby które pierwsze kroki w dużych projektach informatycznych stawiały z takimi klientami jak Telekomunikacja Polska (obecnie Orange S.A.), PZU czy też Multimedia Polska. Młodsza natomiast to pasjonaci nowoczesnych technik i narzędzi programistycznych. Dlatego tez rozwiązania które są wynikiem naszych prac z jednej strony uwzględniają otoczenie biznesowe, prawne i dobre praktyki a z drugiej zaś niejednokrotnie wykazują niekonwencjonalne podejście do zagadnienia.
Dotychczas zrealizowane projekty wykonane zostały w oparciu o sprawdzone technologie z uwzględnieniem aktualnie obowiązujących standardów informatycznych. Dzięki temu dostarczone rozwiązania są w pełni funkcjonalne i wciąż rozwijane przez nas, a w niektórych przypadkach – przez naszych klientów.

Platforma eduSKY

sprawdź możliwości

 

planujesz projekt informatyczny

sprawdź, co możemy wspólnie zrealizować

biuro@exentis.pl

zostaw nam wiadomość

Exentis Sp. z o.o.

ul. Olszewskiego 6, 25-663 Kielce

Kielecki Park Technologiczny, biurowiec SKYE INC, lok. 1.06

+ 48 792 152 242

porozmawiaj z nami

zobacz jak dojechać do nas